• Register

Ukrainian War – це перший у світі український патріотичний шутер заснований на реальних подіях про війну на сході України у 2016-2025 роках. Шутер має декілька режимів гри: сінглплеєр та мультиплеєр (PVP та PVE місії). Ви маєте атакувати бойовиків, захоплювати территорії та блокпости, відбивати атаки терористів а також захищати мирне населення. Але ваша головна мета – знайти свою дружину з дітьми, яку бойовики взяли в полон.

Report RSS Оновлення скріншотів моделей і контенту гри

Зараз ми дуже тяжко працюємо і робимо багато моделей домів, інтер'єру та екстер'єру, але часу для їх публікації тут та у сервісах для переглядання моделей ми маємо дуже мало.

Posted by on

Зараз ми дуже тяжко працюємо і робимо багато моделей домів, інтер'єру та екстер'єру, але часу для їх публікації тут та у сервісах для переглядання моделей ми маємо дуже мало. Скоро ми опублікуємо величезний пак моделей як персонажів так і домів, дуже просимо вас зачекати с підсумками.
З повагою,
команда розробників Ukrainian War.

Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Follow Report Profile
Icon
Ukrainian War - The Game
Platforms
Windows, Linux
Developer & Publisher
Sirkadirov Team
Engine
CryENGINE 4
Contact
Send Message
Release date
Game watch
Follow
News
Browse
News
Report
Report
Views
86 (1 today)
Share
Related Games
Ukrainian War - The Game
Ukrainian War - The Game First Person Shooter
Related Engines
CryENGINE 4
CryENGINE 4 Commercial
Related Groups